Władysław KUFKO (ur. 1955)
Lot No.: 303
Hydrant, 2008
akryl, olej, płótno, 55 x 46 cm;
na odwrocie napisy autorskie
na odwrocie napis: WŁADYSŁAW / KUFKO / "HYDRANT" / 46 x 55 / AKR. OL. / 2008 R.