Henryk HAYDEN (1883-1970)
Lot No.: 108
Pejzaż, 1969
litografia barwna, papier, 33 x 44 cm (w świetle oprawy)
sygn. i dat. p.d.: Hayden 69; nr odbitki l.d.: 40/80