Lot No.: 5

Anna Szprynger

Lot No.: 5

Bez tytułu (78), 2011

akryl, płótno, 40 x 50 cm sygn. na odwrocie: ANNA SZPRYNGER / 2011
Estimation $34,000 – $37,000