Lot No.: 714
Cukiernica skrzynkowa
srebro pr. 800; waga 324 g.
Niemcy, 1 ćw. XX w.
na czterech nóżkach-kulkach o wyoblonych krawędziach, ozdobiona od frontu reliefowym festonem różano-laurowym z grawerowana literą Z, z płaską nakrywką na zawiasie z pierścieniowatym uchwytem otoczonym wieńcem z róż i liści laurowych; wnętrze złocone;
srebro pr. 800; wys. 11,5 cm, szer. 13,2 cm, głęb. 10 cm; waga 324 g.
Niemcy, 1 ćw. XX w.