Bogusław SERWIN
Lot No.: 167
Pole słoneczników wczesną jesienią
- para obrazów
olej, płótno, 100 x 57,5 cm;
sygn. p. d.: B. Serwin (każdy)
olej, płótno, 100 x 57,5 cm;