Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914)
Lot No.: 147
Zaporożec - studium, ok. 1873
olej, płótno, 63 x 54 cm;
sygn. u dołu: J CHELMOŃSKI
sygn. u dołu: J CHELMOŃSKI