Leszek PIASECKI (1928-1991)
Lot No.: 133
Pejzaż z Czorsztyna, 1955
olej, tektura, 34 x 24 cm (w świetle oprawy)
sygn. l. d.: L.Piasecki/ Czorsztyn lipiec / 1955