Stanisław BYRSKI (1911-1966)
Lot No.: 431
Martwa natura, 1956
olej, płótno,
60 x 74 cm;
olej, płótno,
60 x 74 cm;
na odwrocie nalepka z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych z danymi o pracy oraz druga nalepka z autorem, tytułem, datą powstania i wymiarami.