Thomas François CARTIER (1879-1943)
Lot No.: 208
Jeleń
Francja, 1 ćw. XX w.
z lekko uniesioną głową ukoronowaną porożem dziesiątaka; figura na wydłużonej, nieregularnej podstawie, z sygnaturą:
„T. CARTIER” oraz bitym napisem: „BRONZE”;
brąz, odlew patynowany; wys. 44,2 cm, dł. podstawy 35,5 cm, szer. 14 cm.
Francja, 1 ćw. XX w.