Konstanty GORSKI (1868-1934)
Lot No.: 155
Morze
olej, tektura, 16 x 22,5 cm;
sygn. p. d.: K. Gorski;
olej, tektura, 16 x 22,5 cm;
sygn. p. d.: K. Gorski;
na odwrocie nalepka: „Antykwarjat Sztuki Polskiej i Obcej Cz. Garliński Warszawa, Mazowiecka No 16. telefon 188-21”
z numerem 617, z nazwiskiem autora, tytułem, techniką oraz datą 1 stycznia 1919, jako własność Czesława Garlińskiego.