Tadeusz KOWALSKI (XX w.)
Lot No.: 150
W drodze do miasta
olej, tektura, 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: Tadeusz Kowalski.
olej, tektura, 50 x 70 cm;
Interesujący przykład pracy artysty, który czerpał inspiracje z twórczości Alfreda Wierusz-Kowalskiego oraz Ignacego Zygmuntowicza i Czesława Wasilewskiego.