Otto Eduard PIPPEL (1878-1960)
Lot No.: 149
Jesień w Wettersteingebirger
olej, sklejka, 47 x 59 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: OTTO PIPPEL
sygn. p. d.: OTTO PIPPEL