Kazimierz SICHULSKI (1879-1942)
Lot No.: 134
Pejzaż z Podola, 1913
olej, tektura, 51,5 x 68,5 cm;
sygn. p. d.: SK913;
sygn. p. d.: SK913;
na odwrocie nalepka: Wystawa obrazów "Czwórka" w Krakowie, [Galeria] ul. Sienna 2 [z tytułem:] Pejzaż z Podola [Kraków, maj 1917]. Napisy autorskie na odwrocie tektury: Sichul / "Droga" olej / cena 900 kor; [niżej:] 900 koron/ dziewięćset koron; [obok:] Kremerowska 8/ II p./ na lewo [krakowski adres artysty, gdzie zamieszkiwał od 1917 do wiosny 1918 r.].