Leopold LEWICKI (1906-1973)
Lot No.: 14
Siedzący - Batiar lwowski
akwaforta, sucha igła, papier,
16,5 x 13 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: L. Lewicki
sygn. p. d.: L. Lewicki