Lot No.: 603
Bombonierka
Czechosłowacja, Karlovy Vary, firma Moser,
lata 20-30. XX w.
wieloboczna, na planie koła, ze stożkowatą pokrywką i cylindrycznym uchwytem;
całość fasetowana i matowana szachownicowo, ze szkła szarawo-błękitnego;
na spodzie częściowo zatarta sygnatura: „Moser”;
szkło barwione w masie, fasetowane; wys. 9 cm, średnica 13 cm.
Czechosłowacja, Karlovy Vary, firma Moser, lata 20-30. XX w.