Lot No.: 602
Misa kobaltowa
Czechosłowacja, Karlovy Vary, firma Moser,
lata 20-30. XX w.
na kolistej podstawie z niewielkim zaklęśnięciem od spodu; misa głęboka, ze szkła kobaltowego, z wywiniętym kołnierzem dekorowanym szerokim, złotym pasem z motywami morskimi: ryby i koniki morskie na tle fal; na spodzie trawiona sygnatura: „Moser”;
szkło kobaltowe, rytowanie, złocenie; wys. 6,5 cm, średnica 31,6 cm.
Czechosłowacja, Karlovy Vary, firma Moser, lata 20-30. XX w.