Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)
Lot No.: 434
Głowa z psem, 1984
olej, technika mieszana, płótno,
40 x 33 cm,
40 x 33 cm,
sygn. p. d.: 84 W. Popielarczyk (w okręgu, gwiazdka pośrodku);
sygn. i opis na odwrocie: WŁADYSŁAW/ POPIELARCZYK/ 1984/ “Głowa z psem”/ olej