Jacek SEMPOLIŃSKI (ur. 1927)
Lot No.: 426
Światło i mrok, 1970
olej, płótno,
65 x 81 cm;
olej, płótno,
65 x 81 cm;
sygn. na odwrocie: Sempoliński '1970/ Światło i mrok
Wystawiany: wystawa z okazji sześćdziesięciolecia wydziału malarstwa warszawskiej ASP, Warzawa, 2008