Jan STYKA (1858-1925)
Lot No.: 181
Ecce Homo, 1903
olej, płótno, 77 x 64 cm;
sygn. p. d.: Jan Styka / 1903
olej, płótno, 77 x 64 cm;
sygn. p. d.: Jan Styka / 1903
Na odwrocie nalepka z Miejskiej Galerii Sztuki w Łodzi z tytułem Chrystus i danymi o pracy i datą przyjęcia 12.III.1926, nr kat. 2406