Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)
Lot No.: 167
Rynek Starego Miasta w Warszawie
olej, płótno, 51,5 x 71 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński