Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Lot No.: 156
Pastwisko - pod jesień
olej, tektura, 48,5 x 69,5 cm;
sygn. l. d.: StKamocki
sygn. l. d.: StKamocki
Na odwrocie napis autorski: K (ujęte u dołu łukiem) / "PASTWISKO" / (POD JESIEŃ).
Bibl.: A. Konopacki, St. Krzysztofowicz-Kozakowska, Stanisław Kamocki. 1875 - 1944. Katalog wystawy podróżnej, z cyklu: „Spotkania ze sztuką”, Łaziska Dolne 2009, s. 16, poz. kat. 145.