Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)
Lot No.: 148
Wymarsz Kosynierów, 1949
olej, płótno, 77,5 x 93 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Potrzebowski / 1959 Kraków