Lot No.: 809
Haftowany pejzaż z zamkiem i obeliskiem,
w ramce;
Polska?, ok. poł. XIX w.
w ramce;
budowla otoczona drzewami, haftowana na perłowym atłasie, nićmi jedwabnymi w kolorze szarym, beżowym i złotawym; całość
napięta na prostokątnej, sosnowej deszczułce; ramka wgłębna, drewniana, złocona, zdobiona ślepymi kartuszami i motywami
okuciowo-akantowymi;
haft na atłasie, nici jedwabne; drewno, szkło, złocenie;
13 x 17,7 cm; ramka 22,5 x 26,8 cm.
Polska?, ok. poł. XIX w.