Lot No.: 706
Solniczka z wkładką szklaną
Włochy?, 1 poł. XX w.
owalna, ażurowa wsparta na czterech nóżkach, dekorowana motywem owali z girlandami kwiatowymi i kokardami oraz na osi
dłuższej głowami kozłów;
srebro nie sygnowane, szkło, wys. 5,2 cm, szer. 8 cm, głęb. 5,3 cm; waga koszyczka 43 g.
Włochy?, 1 poł. XX w.