Alfred LENICA (1928-1977)
Lot No.: 404
Nie zapisane karty, 1976
olej, płotno, 38,5 x 47 cm,
sygn. p. d.: Lenica,
olej, płotno, 38,5 x 47 cm,
sygn. p. d.: Lenica,
opisany na odwrocie: LENICA/ WARSZAWA/ 1976/ “NIE ZAPISANE/ KARTY”