Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)
Lot No.: 157
Róże w wazonie, 1922
olej, płótno, 55 x 86 cm;
sygn. p. d.: 1922 / Terlikowski
(trzonkiem pędzla w masie farby)