Zbigniew JAROSZ-GOSTWICKI (1906-2003)
Lot No.: 155
Martwa natura, ok. 1935
olej, płótno, 57 x 70 cm;
sygn. p. d.: Jarosz Gostwicki
sygn. p. d.: Jarosz Gostwicki