Antoni GRAMATYKA (1841-1922)
Lot No.: 153
Spacer na przedmieściach Krakowa
olej, płótno naklejone na tekturę, 32,5 x 45 cm;
sygn. p. d.: A. Gramatyka
sygn. p. d.: A. Gramatyka