Lot No.: 55
Wisior
masa całkowita wyrobu 10.600 g;
wyrób nosi znamiona XIX w.
składający się z dwóch ruchomo zamocowanych elementów; górny w kształcie srebrnej kokardy z elementami złotymi, wysadzanej diamentami fasetowymi o masie ok. 0,68 ct; element dolny to ażurowa kompozycja dziewięciu opraw diamentów
z czego 5 szt. największych jest w szlifie rozetowym holenderskim, pozostałe to rauty diamentowe, masa łączna diamentów w dolnym elemencie to ok.1,80 ct (Si2/J-M), spody rozet oprawione w fasetowe kryształy,
oprawa - srebro z elementami złotymi, (złoto pr. ok. 500),
masa całkowita wyrobu 10.600 g; wyrób nosi znamiona XIX w.