Lot No.: 604
Taca prostokątna
plater nie sygnowany;
Polska ?, 4 ćw. XIX w.
z lustrem dekorowanym grawerowaną wicią kwiatową, pośrodku monogram wiązany CTS (?),
kołnierz obrzeżony półplastycznym ornamentem z winnych gron i liści;
plater nie sygnowany; wys.2,1 cm, szer. 54 cm, głęb. 40 cm.
Polska ?, 4 ćw. XIX w.