Stanisław KAMOCKI (1875 - 1944)
Lot No.: 260
Jaz
olej, sklejka; 51 x 71 cm;
sygn. p. d.: Kamocki (słabo czytelne);
olej, sklejka; 51 x 71 cm;
Na odwrocie nalepka z odręczną informacją: Stanisław Kamocki / "Jaz" / farb. olej / cena .... / .... (?) / Zakopane, ul. Kasprusie l. 34; oraz nr l. g.: No 371