Stanisław KAMOCKI (1875 - 1944)
Lot No.: 250
Słoneczny dzień
olej, tektura; 35 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: S Kamocki
olej, tektura; 35 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: S Kamocki
Na odwrocie napis autorski? “SŁONECZNY DZIEŃ” oraz litera K w półkolu.