Lot No.: 190
Kwiaty w ogrodzie, 1905
olej, tektura; 24 x 33,5 cm;
sygn. p. d.: WW
olej, tektura; 24 x 33,5 cm;
sygn. p. d.: WW
Na odwrocie owalna pieczęć z faksymile monogramu WW, cyfra 2 i napisem: Ze zbioru dzieł Wojciecha Weissa. Dom artysty; oraz nr 000536; i odręcznym napisem: Kalwaria (ołówkiem)