Wiktor DYNDO (ur. 1983)
Lot No.: 342
Jerozolima - wzgórze świątynne, 2008
olej, płótno,
160 x 120 cm;
olej, płótno,
160 x 120 cm;
opisany na odwrocie: WIKTOR/ DYNDO/ “ KOPUŁA NA SKALE,
MECZET AL-AKSA/ ŚCIANA/PŁACZU/ 100 x 150 c,, OLEJ/PŁÓTNO,
2008