Lucyna KUŚNIERCZYK (ur. 1936)
Lot No.: 326
Na huśtawce - z cyklu Parabole, 2010
akryl, płótno,
80 x 60 cm;
akryl, płótno,
80 x 60 cm;
sygn. l. d.: Lucyna Kuśnierczyk 2010
Na odwrocie opis autorski: Lucyna Kuśnierczyk/ “NA HUŚTAWCE”
z cyklu “PARABOLE”/ akryl/płótno/ 80 x 60, 2010/ LKuśmierczyk oraz
stempel autorski