Bartosz MILEWSKI (ur. 1975)
Lot No.: 325
Wrocławskie Studio Nagrań, 2007
akryl, płótno 100 x 120 cm;
sygn. l. d.: Milewski 2007
sygn. l. d.: Milewski 2007