Gabriel MORVAY (1934-1988)
Lot No.: 315
Kompozycja, 1960
olej, płótno,
195 x 130 cm;
olej, płótno,
195 x 130 cm;
sygn. na odwrociu: Morvay / 60
obraz reprodukowany w książce "Gabriel Morvay, malarz nieznany'
wydanej przez Muzeum Okręgowe w Trarnowie,Tarnów 2008, str.36