Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.: 306
Chrystus w grobie (z cyklu Krzyż), 1979
olej, płótno,
73,5 x 54,4 cm;
olej, płótno,
73,5 x 54,4 cm;
sygn. p. d.: 79/ E.DWURNIK, opisany śr. d.: CHRYSTUS W GROBIE,
Na odwrocie opis: E.DWURNIK/ 1979/ NR: X - 20 - 618 oraz nalepka z danymi pracy