Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)
Lot No.: 302
Znaki jesieni, 1968
olej, płótno, 75 x 67 cm;
sygn. l.d.: J. Kraupe
olej, płótno, 75 x 67 cm;
sygn. l.d.: J. Kraupe
na odwrocie napis autorski: JANINA KRAUPE /
„ZNAKI JESIENI” / OLEJ 1968