Rafał POMORSKI (1921 - 1974)
Lot No.: 344
Brama
olej, płótno, 56 x 73,5 cm;
sygn. u dołu: "POMORSKI"
olej, płótno, 56 x 73,5 cm;
sygn. u dołu: "POMORSKI";
Na odwrocie nalepki: BWA Katowice, Wystawa 5 Profesorów Katowickiej ASP, 1979; Wystawa Panorama
XXX-lecia w Warszawie, 1974; BWA Bielsko-Biała, Wystawa Rafał Pomorski, 1989; ZPAP Katowice