Lot No.: 50
6 noży do owoców
srebro próby (950), macica perłowa;
Paryż, pocz. XIX w.
z ostrzami złoconymi, z trzonkami z masy perłowej płaskimi i okutymi na końcach w srebro złocone; na trzonkach w romboidalnej złotej plakietce grawerowany monogram wiązany LL;
srebro próby (950), cechy probierni francuskiej z lat 1798-1972; jedno z ostrzy dorobione, cechowane głową Minerwy z próbą 2, macica perłowa; dł. 19,8 cm , szer. 1,7 cm Jeden nóż cechowany głową Minerwy z próbą 2 dorobiony
Paryż, pocz. XIX w.