Edward Hartwig (1909-2003)
Lot No.: 20
Kompozycja
lata 70. XX w. (przed 1978 r.)
fotomontaż, brom, papier, 37 x 26,5 cm;
sygn. na przodzie, sygn. i pieczęć autorska na odwrocie,
nakład: nieokreślony (prawdopodobnie jedna z czterech istniejących odbitek)
vintage print