Atelier Adela
Lot No.: 4
Bez tytułu (Portret dziewczynki)
I ćwierć XX w.
papier albuminowy, 18,6 x 10,3 cm naklejony na tekturkę 20,5 x 10,9 cm,
na odwrocie: oprawa litograficzna Bernharda Wachtla (Wiedeń),
nakład: nieokreślony
vintage print