Dariusz MLĄCKI (ur. 1963)
Lot No.: 343
Różana koperta, 2010
olej, płótno,116 x 81 cm;
sygn. p. d.: Mlącki
olej, płótno,116 x 81 cm;
sygn. p. d.: Mlącki
napis autorski na odwrocie: Mlącki 2010/ Róże "Koperta"/olej płótno/81 x 116