Marian JAESCHKE (1904-1980)
Lot No.: 338
Martwa natura z cytrynami, 1970
olej, tektura, 30 x 40 cm;
sygn. p. d.: M. JAESCHKE 70
sygn. p. d.: M. JAESCHKE 70