Jerzy KRAWCZYK (1921-1969).
Lot No.: 334
Wnętrze świątyni, 1969
olej, płótno, 78 x 77 cm;
sygn. p. d.: gmerk artysty
olej, płótno, 78 x 77 cm;
sygn. p. d.: gmerk artysty
praca opisana na odwrocie: Jerzy Krawczyk/ tyt. Wnętrze świątyni”
oraz nalepka z nr inw. 361