W. I. PIETROW, XIX/XX w.
Lot No.: 266
Pejzaż z łąką i zagajnikiem, 1910
olej, płótno, 67 x 107 cm
olej, płótno, 67 x 107 cm;
sygn. p. d.: W. Pietrow (cyrylicą) / 1910
Malarz rosyjski - autor pejzaży wiejskich rosyjskich i ukraińskich. Jego prace zostały spopularyzowane na pocztówkach wydawanych w Rosji w latach około 1915.