Austria, pocz. XX w.
kwadratowa o zaokrąglonych narożach, z dekoracją niellowaną z wyobrażeniem kwiatów margerytek na długich łodyżkach na wieczku i nieregularnymi liniami tworzącymi abstrakcyjny rysunek na spodzie;
srebro próby 3 z głową Diany, wnętrze złocone; wys. 1,6 cm, szer. 9,2 cm, głęb. 9 cm; waga 101 g.
Austria, pocz. XX w.