Lot No.: 513
Ptaszek
Miśnia, 2 poł. XX w.
na konarze-pniu drzewa z dwiema obciętymi gałązkami siedzi ptaszek z czerwonawym brzuszkiem, brązowo-czarnymi skrzydłami i szarą główką, podobny do wróbla;
porcelana, farby naszkliwne, ślady złoceń (na pniu); wys. 12,3 cm;
sygn. kobaltem podszkl. skrzyżowane miecze, wycisk: 3, ryte: 110 (numer modelu?), naszkl. brązem monogram JR(?).
Miśnia, 2 poł. XX w.