Lot No.: 505
Wazonik
Francja? 1 ćw. XX w.
z niewielkim zagłębieniem w kolistym dnie; brzusiec owoidalny, dekorowany motywem roślin łąkowych o ciemnozielonych, lancetowatych, ząbkowanych liściach i zebranych w blado-liliowe, wydłużone kiście kwiatach, na seledynowym tle; szyjka krótka, cylindryczna; bez sygnatur;
szkło warstwowe, barwione, trawione;
wys. 18 cm, średnica brzuśca 12,5 cm.
Francja? 1 ćw. XX w.